Vrijgezellenuitje met paaldansen en cocktail workshops
Met de meiden op vrijgezellenuitje in Rotterdam? Maak het onvergetelijk voor iedereen maar vooral de aanstaande bruid moet er aan geloven!
Van high tea, naar cocktails shaken en eindigen met paaldansen workshop
Een onvergetelijke dag voor u en uw vriendinnen tijdens dit vrijgezellenuitje. Het start met een rustige high tea maar laat de bruid niet te lang stilzitten. Er moeten cocktails gemaakt worden. Dit zal in dezelfde bar plaatsvinden als de high tea. Daarna gaan we nog een stapje verder en zal de workshop paaldansen plaatsvinden.
De bruid zal extra aandacht krijgen maar het is voor iedereen een plezier gegarandeerd vrijgezellenuitje.
High tea in hartje Rotterdam
De high tea bestaat uit het volgende en is heerlijk om tijdens uw dagje uit in Rotterdam weer even op adem te komen en te genieten.
Binnen in de serre of buiten op het gezellige terras.
Clubsandwich
Bagel met zalm
2 soorten taart
muffin
Kleine broodjes met diverse soorten beleg
Scones
Verse Jus
Koffie en thee
Prijs per persoon: €17,50
Duur van de activiteit: 2.0 uur
Minimaal aantal personen: 2
Vriendinnen uitje met workshop paaldansen
De workshop paaldansen gaat als volgt in zijn werk, we beginnen met een warming up waarbij we de spieren lekker los maken. Daarna gaan we op een leuke en ontspannen manier aan het paaldansen beginnen. Iedere oefening wordt door de instructrice voorgedaan en uitgelegd, daarna mag je het zelf proberen. We behandelen verschillende draaien om de paal en uiteindelijk krijgt iedereen de kans om, met hulp uiteraard, op zijn kop in de paal te hangen!!! Vervolgens geeft de instructrice een demonstratie-optreden. Ideaal vriendinnenuitje
Er zijn inloop workshops paaldansen. Deze workshop wordt iedere maand op zaterdag morgen gegeven op 1 van onze lokaties in Utrecht, Tilburg, Rotterdam en Amsterdam. De groep is uiteindelijk nooit groter als 12 personen.
Is de groep tussen de 3 en de 15 personen? Dan is dit vriendinnenuitje te boeken voor €315,- totaal.
Prijs per persoon: €30,00
Duur van de activiteit: 2.0 uur
Minimaal aantal personen: 1
Cocktailshaken op z'n best - Workshop cocktails maken
U heeft het steengrillen en bowlen wel gezien en wilt iets unieks organiseren wat men niet snel vergeet? Dan bent u op de juiste plek aangeland.
Leer de leukste ins en outs van het cocktail shaken en maak en proef uw favoriete cocktails. Deze workshop is geschikt voor diverse gelegenheden. Denk hierbij aan bedrijfsuitjes, teamuitjes of vrijgezellenfeestjes. Kan ook voor kinderen (alcoholvrij)
Onze vaste locaties bevinden zich in Amsterdam, Den Haag en Hilversum.
Maar wij kunnen het door heel Nederland verzorgen, op uw eigen locatie of indien gewenst verzorgen wij een passende locatie.
Deze cockailworkshop bestaat uit het maken van 2 cocktails, u kunt er ook vier maken in ongeveer 2 uur tijd voor €40,- p.p.
Exclusief eventuele reiskosten en BTW.
Prijs per persoon: €20,00
Duur van de activiteit: 1.0 uur
Minimaal aantal personen: 10
Kaart
Informatie aanvragen
Bel me nu
0900-3844515(25ct p/m)























